Magazynier

2 800,00 - 3 200,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Aleksandrów Kujawski
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 2 800,00 - 3 200,00 zł
  • Dodano 2019.06.11

Opis stanowiska

praca magazyniera Aleksandrów Kujawski, praca pracownik fizyczny Aleksandrów Kujawski, praca magazynier Aleksandrów Kujawski

przyjmowanie materiałów i urządzeń do składowania, czuwanie nad ich odbiorem technicznym,
sporządzanie prawidłowej dokumentacji na podstawie sprawdzonych dowodów dostawy,
prawidłowe składowanie materiałów i urządzeń oraz stosowanie zabiegów zgodnych z wymogami producenta,
prowadzenie ewidencji materiałów i urządzeń, zgodnie w obowiązującymi procedurami,
przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji,
kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym,
kompletacja materiałów zgodnie z potrzebami systemu,
wydawanie materiałów i urządzeń do produkcji.

Wymagania

wykształcenie minimum zawodowe,
doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera,
umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office (w szczególności Excel),
uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
samodzielność w działaniu, wysoka dyscyplina, bardzo dobra organizacja pracy,
mile widziane doświadczenie pracy z systemami ERP.
Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
Ciekawą pracę w dynamicznym zespole
Niezbędne narzędzia do pracy

Ważne do: 2020.06.10, wyświetleń: 123

nr ogłoszenia: 2288